XXII Mistrzostwa Polski Leśników - sprintsob. 07.05.2022 20:00
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Młodzik M (4)1,9 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(41)4(51)5(42)6(54)7(44)8(49)9(46)10(47)11(48)12(45)13(100)Meta
 
153Jędrzej Bączek21:582:073:244:376:158:0111:4613:0015:3616:3118:1219:3520:5421:4621:58
ZUL Dariusz Bączek2:071:171:131:381:463:451:142:360:551:411:231:190:520:12
251Łukasz Duda22:552:043:013:555:106:339:2015:2217:0718:2219:3120:4322:0022:4522:55
BULiGL Szczecinek2:040:570:541:151:232:476:021:451:151:091:121:170:450:10
364Łukasz Banaszek24:412:003:224:329:1410:2612:5414:1517:0819:1919:4522:3523:1024:3324:41
ZSL Ruciane-Nida2:001:221:104:421:122:281:212:532:110:262:500:351:230:08
 
52Szymon Lehwarknkl4:115:549:2512:3414:5325:46-----30:4532:2933:3538:3139:3240:5641:0627:14
Nadl. Trzcianka4:111:433:313:092:1910:534:591:441:064:561:011:240:10*57
 
 
 
Młodzik K (3)1,9 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(41)4(51)5(42)6(54)7(44)8(49)9(46)10(47)11(48)12(45)13(100)Meta
 
14Kornelia Duda15:081:252:303:165:026:037:438:4310:3411:1711:4512:5613:3115:0215:08
BULiGL Szczecinek1:251:050:461:461:011:401:001:510:430:281:110:351:310:06
25Maria Drabek23:182:363:484:577:2110:4213:0814:3416:4818:2819:0720:5721:5323:1123:18
Nadl. Brynek2:361:121:092:243:212:261:262:141:400:391:500:561:180:07
33Hanna Larsson30:323:414:546:008:3610:5113:1615:2119:3821:2522:2128:0329:1230:2430:32
Conbio3:411:131:062:362:152:252:054:171:470:565:421:091:120:08
 
 
 
Junior M (27)2,7 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(31)3(32)4(52)5(35)6(36)7(40)8(41)9(42)10(53)11(43)12(44)13(49)14(46)15(47)16(48)17(45)18(100)Meta
 
163Tomasz Talma19:231:061:372:123:204:265:066:338:219:4410:3912:1714:0015:1816:1116:4317:5518:2319:1419:23
ZSL Goraj1:060:310:351:081:060:401:271:481:230:551:381:431:180:530:321:120:280:510:09
276Szymon Dekert20:061:241:552:223:264:395:236:308:109:5311:1312:3614:2715:5716:4117:1218:2819:0419:5920:06
ZSL Goraj1:240:310:271:041:130:441:071:401:431:201:231:511:300:440:311:160:360:550:07
372Szymon Eichman22:281:181:492:163:264:445:326:558:5010:3912:1513:4216:1517:3918:1618:5320:2721:2722:2122:28
ZSL Goraj1:180:310:271:101:180:481:231:551:491:361:272:331:240:370:371:341:000:540:07
455Damian Jurczuk24:172:292:513:194:295:356:368:039:4911:3212:4214:0616:0319:1019:4721:2322:5323:2024:0924:1717:53
TL Białowieża2:290:220:281:101:061:011:271:461:431:101:241:573:070:371:361:300:270:490:08*45
560Bartłomiej Spychała24:341:211:472:174:205:546:558:5510:4713:4014:3616:3018:4120:1820:5621:3923:0723:3924:2524:34
ZSL Goraj1:210:260:302:031:341:012:001:522:530:561:542:111:370:380:431:280:320:460:09
662Bartłomiej Szynkiewicz24:391:181:452:203:435:046:017:389:3912:0213:2915:0117:1518:5219:4721:2923:0023:4024:2824:3924:28
ZSL Goraj1:180:270:351:231:210:571:372:012:231:271:322:141:370:551:421:310:400:480:11*100
771Jacek Ertel24:471:011:211:533:375:096:097:4010:2911:5113:4215:0118:4720:0220:4322:0223:2023:5024:4024:47
TL Brynek1:010:200:321:441:321:001:312:491:221:511:193:461:150:411:191:180:300:500:07
857Mikołaj Dorawa25:221:371:592:364:105:306:298:1110:2812:3713:3715:2917:5820:1921:1421:4623:1423:5725:1425:22
TL Tuchola1:370:220:371:341:200:591:422:172:091:001:522:292:210:550:321:280:431:170:08
980Miłosz Kowalczyk26:021:261:502:225:066:197:128:4210:2512:0813:4715:1717:4419:1620:0523:1124:2425:0025:5226:02
ZSL Goraj1:260:240:322:441:130:531:301:431:431:391:302:271:320:493:061:130:360:520:10
1083Jakub Molik26:411:051:311:565:286:297:179:0310:5612:3413:3014:3920:4622:1123:0023:3325:0025:4026:3326:4117:07
ZSL Goraj1:050:260:253:321:010:481:461:531:380:561:096:071:250:490:331:270:400:530:08*57
1177Karol Fryska27:402:204:485:236:438:239:1510:4412:4315:0216:2217:4419:5821:2622:2724:2325:4826:3727:3327:40
ZSL Goraj2:202:280:351:201:400:521:291:592:191:201:222:141:281:011:561:250:490:560:07
1266Mikołaj Matyjaszczyk27:500:591:191:472:584:115:027:089:1711:1912:1614:3118:0120:3621:5722:5826:0026:3727:4327:50
BULiGL Brzeg0:590:200:281:111:130:512:062:092:020:572:153:302:351:211:013:020:371:060:07
1384Fryderyk Pucek27:521:232:082:404:046:367:249:3712:0113:3814:3616:1420:4822:2423:3024:0526:1726:5327:4427:52
ZSL Goraj1:230:450:321:242:320:482:132:241:370:581:384:341:361:060:352:120:360:510:08
1469Mateusz Klekotko28:421:192:443:184:457:358:219:5611:5214:0115:0216:4220:3722:5323:4724:5026:4927:3328:3528:42
TL Białowieża1:191:250:341:272:500:461:351:562:091:011:403:552:160:541:031:590:441:020:07
1554Marcin Czyż28:431:542:253:174:295:406:368:2511:0513:0014:4716:5419:5622:0923:0723:5727:0127:3128:3528:43
TL Białowieża1:540:310:521:121:110:561:492:401:551:472:073:022:130:580:503:040:301:040:08
1667Hubert Sandomierski29:552:242:583:305:006:097:049:1111:2013:1314:1316:1420:0322:4223:5525:0128:0228:3929:4629:55
TL Białowieża2:240:340:321:301:090:552:072:091:531:002:013:492:391:131:063:010:371:070:09
1782Kajetan Mazur30:031:492:202:544:286:317:279:1911:5014:1516:1818:3821:2423:3724:4625:4228:0628:5429:5330:03
ZSL Goraj1:490:310:341:342:030:561:522:312:252:032:202:462:131:090:562:240:480:590:10
1874Sebastian Leonowicz30:422:423:023:345:597:138:0410:2413:0114:5716:4518:4821:5024:3325:2226:0428:3129:3330:3430:42
TL Białowieża2:420:200:322:251:140:512:202:371:561:482:033:022:430:490:422:271:021:010:08
1961Stanisław Stanisławski31:271:221:592:354:306:046:538:5010:4813:1614:4419:1321:2923:2024:1325:4529:0029:4631:1631:27
ZSL Goraj1:220:370:361:551:340:491:571:582:281:284:292:161:510:531:323:150:461:300:11
2059Maksymilian Bocheński32:111:221:472:334:025:2711:0412:4214:5517:1718:3920:2823:3225:2626:4528:2930:1431:0832:0232:11
ZSL Goraj1:220:250:461:291:255:371:382:132:221:221:493:041:541:191:441:450:540:540:09
2158Witold Siewert32:292:463:224:215:577:378:3910:0011:5515:5718:0120:1823:2426:1227:5228:2030:1831:2132:2032:29
TL Tuchola2:460:360:591:361:401:021:211:554:022:042:173:062:481:400:281:581:030:590:09
2275Kamil Mróz32:461:532:152:464:205:346:227:4116:0417:4820:0221:3724:1427:0128:3829:1630:4231:3632:3832:46
TL Białowieża1:530:220:311:341:140:481:198:231:442:141:352:372:471:370:381:260:541:020:08
2379Aleksander Kornaga32:481:322:062:574:436:447:559:4612:5815:1416:4318:3821:5824:1125:3626:3430:0931:2532:3732:48
ZSL Goraj1:320:340:511:462:011:111:513:122:161:291:553:202:131:250:583:351:161:120:11
2465Jan Guziak37:341:211:492:235:247:479:0811:4614:5517:1620:1722:5026:3229:3531:0931:5833:4334:5737:2537:34
BULiGL Brzeg1:210:280:343:012:231:212:383:092:213:012:333:423:031:340:491:451:142:280:09
 
81Jan Łupińskinkl1:362:022:344:315:316:198:0710:00-----12:3913:44-----17:3918:3019:3521:0121:4222:4322:5316:12
ZSL Goraj1:360:260:321:571:000:481:481:532:391:053:550:511:051:260:411:010:10*57
73Maksymilian Zachareknkl-----1:343:50-----8:359:5811:5014:5517:1818:5020:3224:0126:0227:4028:3832:1333:2334:4034:536:18
ZSL Goraj1:342:164:451:231:523:052:231:321:423:292:011:380:583:351:101:170:13*34
56Mateusz Cyrokdysk.1:332:032:334:486:006:558:2712:1515:2416:1218:0320:1824:5125:5126:5029:3130:0331:32
TL Tuchola1:330:300:302:151:120:551:323:483:090:481:512:154:331:000:592:410:321:29
 
 
 
Junior K (13)2,5 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(56)3(55)4(52)5(34)6(35)7(36)8(40)9(41)10(53)11(43)12(57)13(45)14(48)15(47)16(46)17(100)Meta
 
113Patrycja Krzyżostanek25:281:181:503:044:576:036:457:409:1411:2313:1314:5717:1319:0019:4824:0724:3825:2225:28
Nadl. Przedborów1:180:321:141:531:060:420:551:342:091:501:442:161:470:484:190:310:440:06
217Angelika Szpakowicz29:271:362:063:226:0410:0010:4911:3514:0217:4319:5721:3924:0825:5726:4628:1028:4929:2029:27
TL Białowieża1:360:301:162:423:560:490:462:273:412:141:422:291:490:491:240:390:310:07
320Kamila Waga30:001:332:062:506:337:578:4610:0011:5214:3517:3919:3723:0325:3326:3628:4129:1229:5230:002:35
ZSL Ruciane-Nida1:330:330:443:431:240:491:141:522:433:041:583:262:301:032:050:310:400:08*32
422Anna Deinowska30:082:032:433:296:297:508:289:1411:0314:3217:4719:1222:0823:5324:3329:0629:3230:0030:08
TL Tuchola2:030:400:463:001:210:380:461:493:293:151:252:561:450:404:330:260:280:08
59Antonina Gostomczyk30:302:383:074:237:0911:0111:4812:3715:0518:4421:0222:4325:0927:0227:4829:1429:5230:2230:302:03
TL Tuchola2:380:291:162:463:520:470:492:283:392:181:412:261:530:461:260:380:300:08*56
67Gabriela Karpiuk30:481:131:412:345:366:567:448:5611:2713:4016:2418:0321:1223:0524:0627:0029:4530:3930:482:09
TL Białowieża1:130:280:533:021:200:481:122:312:132:441:393:091:531:012:542:450:540:09*32
711Amelia Geller32:581:392:193:195:286:378:008:5615:2117:5220:2623:1826:0927:5929:1231:3432:0832:4932:58
ZSL Goraj1:390:401:002:091:091:230:566:252:312:342:522:511:501:132:220:340:410:09
815Zuzanna Pająk33:031:512:413:268:139:5911:0812:0214:1716:4419:3021:5924:1326:1226:5531:4232:1032:5433:03
TL Białowieża1:510:500:454:471:461:090:542:152:272:462:292:141:590:434:470:280:440:09
910Julia Jażdżewska33:204:054:375:317:259:049:5110:4813:1216:5519:2721:1924:2126:0927:0931:1231:4533:1033:20
TL Tuchola4:050:320:541:541:390:470:572:243:432:321:523:021:481:004:030:331:250:10
1012Dominika Wojtczak33:281:103:394:276:3811:1311:5512:4015:0317:2719:5921:5927:5229:5430:3231:5832:3933:1333:2823:22
ZSL Goraj1:102:290:482:114:350:420:452:232:242:322:005:532:020:381:260:410:340:15*54
1118Martyna Kreft35:512:363:213:547:018:169:1210:1613:0216:1124:1326:0228:5130:5231:5234:1934:5835:4235:51
TL Tuchola2:360:450:333:071:150:561:042:463:098:021:492:492:011:002:270:390:440:09
1221Natalia Konus36:171:292:123:075:557:318:1813:5918:4420:5924:0625:5428:3130:4631:3934:2934:5836:0736:17
TL Białowieża1:290:430:552:481:360:475:414:452:153:071:482:372:150:532:500:291:090:10
1316Weronika Reszuta39:268:1713:2614:1319:1520:2421:0522:0024:0927:4730:0031:4634:1436:1037:0038:1638:4439:1739:26
TL Białowieża8:175:090:475:021:090:410:552:093:382:131:462:281:560:501:160:280:330:09
 
 
 
Senior_M (32)3,1 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)15(45)16(46)17(47)18(48)19(49)20(100)Meta
 
1110Jakub Piersa18:370:531:151:573:183:464:235:305:566:228:229:5611:1012:3314:1215:1916:0216:2417:2817:5618:3118:37
ZSL Ruciane-Nida0:530:220:421:210:280:371:070:260:262:001:341:141:231:391:070:430:221:040:280:350:06
2115Kamil Nagórek19:551:091:342:243:514:245:086:266:497:189:1810:5012:1213:3315:1816:2717:0517:2818:3719:1319:5019:55
7BOW1:090:250:501:270:330:441:180:230:292:001:321:221:211:451:090:380:231:090:360:370:05
3108Wiktor Magdaleński20:440:541:172:033:334:054:496:086:327:029:0410:4412:1313:3715:2916:4917:4018:0519:3120:0020:3820:44
ZSL Ruciane-Nida0:540:230:461:300:320:441:190:240:302:021:401:291:241:521:200:510:251:260:290:380:06
494Karol Pietraszko22:111:091:373:285:075:426:257:458:108:3710:4712:2513:4815:1217:0518:1719:0719:3120:3421:0722:0622:11
Nadl. Krynki1:090:281:511:390:350:431:200:250:272:101:381:231:241:531:120:500:241:030:330:590:05
5120Łukasz Nikonowicz22:351:051:322:163:534:315:106:387:087:4210:1412:0013:2514:5016:4518:1019:0519:3420:3921:3222:2822:35
BULiGL Szczecinek1:050:270:441:370:380:391:280:300:342:321:461:251:251:551:250:550:291:050:530:560:07
6107Damian Jakubczyk23:340:571:272:334:074:555:427:117:458:1310:4512:3614:1415:5418:0419:2220:0920:5122:1122:4523:2723:34
ZSL Ruciane-Nida0:570:301:061:340:480:471:290:340:282:321:511:381:402:101:180:470:421:200:340:420:07
796Damian Cichoń25:111:081:322:123:434:205:026:247:007:2910:1212:0915:5717:2719:3620:5421:4322:0923:3224:1025:0325:11
Nadl. Łopuchówko1:080:240:401:310:370:421:220:360:292:431:573:481:302:091:180:490:261:230:380:530:08
8119Jan Lach25:211:231:492:334:074:445:307:368:128:5711:3514:0115:4417:1219:0720:3621:3722:1023:4124:1825:1525:21
BULiGL Kraków1:230:260:441:340:370:462:060:360:452:382:261:431:281:551:291:010:331:310:370:570:06
997Sławomir Cieślik26:021:161:412:294:064:485:387:247:578:2311:5813:5815:2317:0019:2920:5121:5922:3723:5724:4425:5326:02
Nadl. Podanin1:160:250:481:370:420:501:460:330:263:352:001:251:372:291:221:080:381:200:471:090:09
10109Szymon Pieńkowski26:091:201:572:444:215:035:497:147:518:2811:1613:2215:0016:4018:4820:1521:0921:3822:4424:2526:0226:09
ZSL Ruciane-Nida1:200:370:471:370:420:461:250:370:372:482:061:381:402:081:270:540:291:061:411:370:07
11103Tomasz Biela26:111:121:422:334:065:165:587:468:208:5411:3913:3715:1617:2019:4121:3922:4223:1724:3325:1326:0326:11
RDLP Zielona Góra1:120:300:511:331:100:421:480:340:342:451:581:392:042:211:581:030:351:160:400:500:08
1286Mateusz Franczak26:291:191:502:404:325:166:158:509:299:5812:3414:3416:1317:4820:1921:5322:5423:3924:5425:3226:2126:29
BULiGL Brzeg1:190:310:501:520:440:592:350:390:292:362:001:391:352:311:341:010:451:150:380:490:08
1395Mateusz Cieślik26:431:552:293:315:166:056:558:279:119:5512:4114:4716:4718:2020:1521:5322:5223:3024:4825:2826:3526:43
Nadl. Lipka1:550:341:021:450:490:501:320:440:442:462:062:001:331:551:380:590:381:180:401:070:08
14105Dominik Chudecki27:101:151:442:305:085:536:508:268:559:3612:1514:2016:1418:0920:4522:3923:3724:1925:3726:1327:0227:10
SGGW1:150:290:462:380:450:571:360:290:412:392:051:541:552:361:540:580:421:180:360:490:08
15122Ksawery Przerwa-Tetmajer27:141:121:463:545:336:137:008:509:159:4512:3514:2616:0217:3819:4021:0422:3623:0124:5625:3627:0627:14
Nadl. Maskulińskie1:120:342:081:390:400:471:500:250:302:501:511:361:362:021:241:320:251:550:401:300:08
16101Mateusz Fabisiak27:151:071:362:314:225:056:038:098:409:3812:2514:3216:2118:1521:0222:3223:3324:0725:3926:1927:0727:15
Nadl. Strzałowo1:070:290:551:510:430:582:060:310:582:472:071:491:542:471:301:010:341:320:400:480:08
1799Łukasz Rybka27:461:302:043:044:535:536:399:1210:0010:4713:3715:2717:1218:5020:5122:1223:1424:2426:1226:4627:3827:46
Nadl. Przedborów1:300:341:001:491:000:462:330:480:472:501:501:451:382:011:211:021:101:480:340:520:08
1889Michał Woda28:141:201:493:215:145:516:368:449:199:5912:5614:5416:3418:1120:2021:5023:1723:4926:1426:5828:0828:14
BULiGL Kraków1:200:291:321:530:370:452:080:350:402:571:581:401:372:091:301:270:322:250:441:100:06
19125Mateusz Pańkowski28:351:231:552:554:595:436:408:349:059:4412:5015:0817:1619:0721:5823:4224:4725:2626:5727:3428:2828:35
ZSL Ruciane-Nida1:230:321:002:040:440:571:540:310:393:062:182:081:512:511:441:050:391:310:370:540:07
20123Adrian Szlaszyński28:411:181:452:304:124:595:467:247:588:3015:1017:0618:4120:3222:3424:0324:5125:2526:4327:2528:3228:41
Nadl. Pisz1:180:270:451:420:470:471:380:340:326:401:561:351:512:021:290:480:341:180:421:070:09
21124Marcin Cieślik28:531:161:503:325:186:016:569:039:3310:0813:1815:3117:3119:4022:2924:1125:1425:4427:1828:0128:4528:53
RDLP Zielona Góra1:160:341:421:460:430:552:070:300:353:102:132:002:092:491:421:030:301:340:430:440:08
22102Karol Białkowski29:151:302:073:515:396:337:259:109:4710:2513:5516:0617:5119:3121:4123:2424:3825:2527:2028:1229:0729:15
RDLP Zielona Góra1:300:371:441:480:540:521:450:370:383:302:111:451:402:101:431:140:471:550:520:550:08
2392Karol Borowski29:452:142:504:416:267:057:529:279:5810:3113:2015:1820:1121:4723:5425:1126:1526:5628:1728:5029:3429:45
Nadl. Konstantynowo2:140:361:511:450:390:471:350:310:332:491:584:531:362:071:171:040:411:210:330:440:11
24100Michał Garliński29:591:522:333:225:396:207:209:3210:0110:3314:0016:1517:5820:0722:4424:4225:5426:3128:0528:5029:4829:59
Nadl. Spychowo1:520:410:492:170:411:002:120:290:323:272:151:432:092:371:581:120:371:340:450:580:11
2588Paweł Stelter30:221:442:173:275:336:167:068:579:2810:0313:1215:4617:4419:4622:3224:4125:5626:2828:0028:4330:1430:22
BULiGL Brzeg1:440:331:102:060:430:501:510:310:353:092:341:582:022:462:091:150:321:320:431:310:08
26104Krzysztof Sobajtis30:391:472:233:135:005:476:368:008:409:4014:5516:5818:4920:5723:3325:3226:4627:1828:3829:1930:3330:39
RDLP Zielona Góra1:470:360:501:470:470:491:240:401:005:152:031:512:082:361:591:140:321:200:411:140:06
27106Paweł Jezierski30:501:061:352:384:325:056:058:018:449:1612:3815:2117:1919:2621:5424:3525:3926:0327:3329:4830:4330:50
UP Poznań1:060:291:031:540:331:001:560:430:323:222:431:582:072:282:411:040:241:302:150:550:07
28116Mateusz Augustynowicz30:561:442:223:215:256:237:329:4710:2410:5814:2916:4518:3120:4623:4325:3826:4227:2028:3729:1930:4730:56
BULiGL Białystok1:440:380:592:040:581:092:150:370:343:312:161:462:152:571:551:040:381:170:421:280:09
29117Rafał Zarzecki31:062:363:094:026:227:078:2410:3711:0811:5014:5217:1319:0421:0923:4625:5427:0127:4829:1129:5830:5531:06
BULiGL Białystok2:360:330:532:200:451:172:130:310:423:022:211:512:052:372:081:070:471:230:470:570:11
 
118Jacek Adamczyknkl1:312:133:325:386:317:4010:0710:4412:1315:0017:3919:3821:3624:4626:4527:5428:22-----30:5531:5532:06
BULiGL Kraków1:310:421:192:060:531:092:270:371:292:472:391:591:583:101:591:090:282:331:000:11
90Mateusz Fursnkl2:002:373:345:396:207:179:119:5210:2917:4920:0822:0224:0927:0628:5230:0830:41-----31:5732:5133:01
Nadl. Choszczno2:000:370:572:050:410:571:540:410:377:202:191:542:072:571:461:160:331:160:540:10
85Rafał Borkowskinkl-----2:014:166:237:098:1116:2917:0117:4220:1222:2024:2526:0628:3530:1531:4032:1033:4734:2536:2036:291:32
BULiGL Brzeg2:012:152:070:461:028:180:320:412:302:082:051:412:291:401:250:301:370:381:550:09*56
 
 
 
Senior_K (13)2,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(39)8(38)9(37)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)15(45)16(48)17(47)18(100)Meta
 
133Aleksandra Świć24:152:072:373:335:085:496:517:528:229:2511:3213:2015:1716:5418:5320:2621:1322:5424:0624:15
UP Poznań2:070:300:561:350:411:021:010:301:032:071:481:571:371:591:330:471:411:120:09
230Katarzyna Kasowska25:531:422:114:316:147:137:599:029:4110:2012:4614:4216:1918:1620:4322:1723:0524:2525:4325:53
RDLP Zielona Góra1:420:292:201:430:590:461:030:390:392:261:561:371:572:271:340:481:201:180:10
334Brygida Fabisiak27:121:492:233:255:236:137:188:249:039:4012:4214:5316:4118:4121:3023:1824:1025:5927:0327:12
ZSL Ruciane-Nida1:490:341:021:580:501:051:060:390:373:022:111:482:002:491:480:521:491:040:09
436Anna Grzywacz31:301:482:163:195:316:317:348:509:3810:1213:0215:3119:3021:2424:1726:1026:5829:4031:2131:30
TL Tuchola1:480:281:032:121:001:031:160:480:342:502:293:591:542:531:530:482:421:410:09
531Monika Tworzydło31:452:152:484:016:337:278:3710:0710:4911:2414:3517:1819:2521:4625:0326:5827:5730:0631:3531:45
RDLP Zielona Góra2:150:331:132:320:541:101:300:420:353:112:432:072:213:171:550:592:091:290:10
629Justyna Dremo32:091:522:245:569:5810:4711:4212:4313:3414:1216:5218:4520:3222:3525:1626:4527:3330:3531:5932:09
RDLP Zielona Góra1:520:323:324:020:490:551:010:510:382:401:531:472:032:411:290:483:021:240:10
726Ewelina Woda36:184:114:405:367:418:329:2910:5111:3312:1615:3018:3222:1825:0528:3930:3631:5434:3136:0336:18
BULiGL Kraków4:110:290:562:050:510:571:220:420:433:143:023:462:473:341:571:182:371:320:15
835Justyna Butrym37:002:373:036:038:229:0810:1111:3812:2113:1416:2719:3023:1526:0029:3231:3232:4935:2736:5137:00
BULiGL Szczecinek2:370:263:002:190:461:031:270:430:533:133:033:452:453:322:001:172:381:240:09
932Patrycja Kasprzak38:162:042:376:288:539:5910:5712:1312:5713:4216:2519:1522:2425:4331:3433:2134:1737:1238:0738:16
SGGW2:040:333:512:251:060:581:160:440:452:432:503:093:195:511:470:562:550:550:09
1024Karolina Duńska38:182:413:146:148:419:3310:4212:1013:4314:2717:4420:5123:2927:1730:5133:0234:1036:2238:0838:18
BULiGL Brzeg2:410:333:002:270:521:091:281:330:443:173:072:383:483:342:111:082:121:460:10
1123Ewa Popławska39:163:474:157:199:4510:3411:4313:0714:4115:2518:5021:5924:3228:2131:3934:0435:0637:2739:0639:16
BULiGL Białystok3:470:283:042:260:491:091:241:340:443:253:092:333:493:182:251:022:211:390:10
1225Monika Grzesik57:512:283:224:387:138:119:1213:1814:5815:3418:1921:3329:4345:0247:4150:5552:1656:3257:3957:51
BULiGL Kraków2:280:541:162:350:581:014:061:400:362:453:148:1015:192:393:141:214:161:070:12
 
28Dominika Zielińskankl1:342:063:045:085:546:578:129:029:4212:1914:3216:2118:2521:25-----23:4927:5028:5129:00
Nadl. Susz1:340:320:582:040:461:031:150:500:402:372:131:492:043:002:244:011:010:09
 
 
 
Weteran M (28)2,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(39)8(38)9(37)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)15(45)16(48)17(47)18(100)Meta
 
1132Marcin Dziwak20:021:301:562:414:174:575:376:327:007:289:2611:0912:5514:1616:0217:1217:4918:5419:5520:02
Nadl. Brzeg1:300:260:451:360:400:400:550:280:281:581:431:461:211:461:100:371:051:010:07
2130Tomek Duda20:201:221:462:334:095:005:466:457:147:389:2411:0212:3914:1016:2917:4218:1919:2720:1520:20
BULiGL Szczecinek1:220:240:471:360:510:460:590:290:241:461:381:371:312:191:130:371:080:480:05
3131Paweł Drabek20:451:251:492:324:134:555:396:427:137:499:4311:4813:1414:4216:4817:5918:3919:4620:3920:45
Nadl. Brynek1:250:240:431:410:420:441:030:310:361:542:051:261:282:061:110:401:070:530:06
4140Jakub Banaszek21:171:191:492:354:305:065:476:427:248:039:4711:2813:1714:4016:3917:5418:2920:1721:1121:17
ZSL Ruciane-Nida1:190:300:461:550:360:410:550:420:391:441:411:491:231:591:150:351:480:540:06
5138Piotr Król21:301:332:012:524:265:146:047:017:418:2510:3012:5614:1815:3917:3518:5319:2420:3321:2121:30
RDLP Katowice1:330:280:511:340:480:500:570:400:442:052:261:221:211:561:180:311:090:480:09
6135Mateusz Pomianek21:381:141:383:475:186:016:577:508:199:0010:4312:2213:4015:0917:1818:4719:2920:3021:3121:38
Nadl. Maskulińskie1:140:242:091:310:430:560:530:290:411:431:391:181:292:091:290:421:011:010:07
7157Piotr Wójtowicz21:551:351:583:124:445:196:027:007:358:1210:4212:4714:1515:4417:5019:0319:4020:5021:4721:55
Nadl. Strzebielino1:350:231:141:320:350:430:580:350:372:302:051:281:292:061:130:371:100:570:08
8133Paweł Remiszewski21:571:221:452:284:084:445:336:306:597:399:4011:5813:2115:0317:0718:5319:3420:5521:4921:57
Nadl. Człopa koło PTL1:220:230:431:400:360:490:570:290:402:012:181:231:422:041:460:411:210:540:08
9134Marcin Duda22:291:241:462:253:575:145:566:567:288:0110:4412:3514:1515:4117:4019:1219:5221:2422:2222:29
Nadl. Maskulińskie1:240:220:391:321:170:421:000:320:332:431:511:401:261:591:320:401:320:580:07
10139Rafał Zagroba23:001:351:592:494:425:296:287:338:058:5611:0113:0114:2516:0618:1119:5220:3921:5622:5323:00
ZOL w Olsztynie1:350:240:501:530:470:591:050:320:512:052:001:241:412:051:410:471:170:570:07
11156Mariusz Deinowski24:052:002:273:255:065:406:207:207:519:0512:0614:0515:3517:0920:0021:1421:5323:0123:5724:05
Nadl. Osie2:000:270:581:410:340:401:000:311:143:011:591:301:342:511:140:391:080:560:08
12154Dawid Lis24:061:342:012:544:425:426:297:258:098:4910:4913:3815:0616:4018:3319:5420:3623:0323:5724:06
Nadl. Brynek1:340:270:531:481:000:470:560:440:402:002:491:281:341:531:210:422:270:540:09
13137Michał Waszkiewicz24:321:331:562:424:215:206:187:157:468:1410:1412:1214:1316:0718:1219:5320:4323:2224:2524:32
RDLP Białystok1:330:230:461:390:590:580:570:310:282:001:582:011:542:051:410:502:391:030:07
14113Jarosław Krzyżostanek24:331:221:442:293:584:375:226:246:537:169:3611:2312:4114:0615:5417:1817:5423:3724:2624:33
Nadl. Przedborów1:220:220:451:290:390:451:020:290:232:201:471:181:251:481:240:365:430:490:07
15129Artur Kuzicki25:511:572:303:315:156:347:208:208:569:2311:2413:1515:0316:5218:5520:1922:2224:4625:4425:51
BULiGL Kraków1:570:331:011:441:190:461:000:360:272:011:511:481:492:031:242:032:240:580:07
16160Marek Matyjaszczyk26:151:362:053:125:055:526:497:598:509:3212:5315:1616:5418:4621:0522:5123:3925:0226:0526:15
BULiGL Brzeg1:360:291:071:530:470:571:100:510:423:212:231:381:522:191:460:481:231:030:10
17136Emil Lehwark27:062:012:303:285:296:487:439:2610:1110:4513:3415:5317:3719:3022:2123:5124:3625:5026:5727:06
Nadl. Trzcianka2:010:290:582:011:190:551:430:450:342:492:191:441:532:511:300:451:141:070:09
18126Paweł Siemieniak28:082:192:443:285:086:187:008:068:4111:1112:5715:2417:0318:3220:4822:4225:2926:5327:5928:08
BULiGL Białystok2:190:250:441:401:100:421:060:352:301:462:271:391:292:161:542:471:241:060:09
19143Maciej Ligocki28:501:342:013:105:406:407:519:019:3410:1912:3614:4716:2918:4621:3223:1124:0527:4128:4228:50
Nadl. Spychowo1:340:271:092:301:001:111:100:330:452:172:111:422:172:461:390:543:361:010:08
20142Grzegorz Cieślik30:082:012:263:225:087:168:089:099:5010:2416:5318:5020:2922:3825:1226:4127:3628:5629:5730:08
Nadl. Lipka2:010:250:561:462:080:521:010:410:346:291:571:392:092:341:290:551:201:010:11
21150Janusz Dądela32:363:324:085:087:388:279:2510:4611:4112:2714:5817:3319:4322:0925:0127:2928:2930:3632:2332:362:40
BULiGL Kraków3:320:361:002:300:490:581:210:550:462:312:352:102:262:522:281:002:071:470:13*32
22147Cezary Popławski33:282:222:563:586:487:478:5710:2311:1212:1315:2418:2420:3123:1525:5928:0329:1831:4533:1633:28
BULiGL Białystok2:220:341:022:500:591:101:260:491:013:113:002:072:442:442:041:152:271:310:12
23151Henryk Gałyga33:351:542:293:596:267:168:339:4710:3611:2914:3517:1120:0722:5425:3728:4629:4132:1933:2533:35
BULiGL Kraków1:540:351:302:270:501:171:140:490:533:062:362:562:472:433:090:552:381:060:10
24148Jerzy Guziak33:401:572:393:586:307:368:4510:2211:1512:0815:2918:3421:0523:3426:5929:0830:0632:0833:2833:40
BULiGL Brzeg1:570:421:192:321:061:091:370:530:533:213:052:312:293:252:090:582:021:200:12
25153Zenon Ryba39:022:353:094:117:518:4810:0111:3716:2517:0420:1223:1125:1127:2030:2132:1133:0037:4138:5239:02
BULiGL Kraków2:350:341:023:400:571:131:364:480:393:082:592:002:093:011:500:494:411:110:10
26152Marcin Jachym46:071:472:213:125:346:327:3421:2222:1723:1225:3228:0030:1932:1935:0836:5537:4544:4745:5146:07
BULiGL Kraków1:470:340:512:220:581:0213:480:550:552:202:282:192:002:491:470:507:021:040:16
 
149Grzegorz Lewnkl1:382:103:235:517:358:289:5910:4311:3614:2716:4919:1321:5024:5426:41-----28:1629:1529:2427:35
BULiGL Brzeg1:380:321:132:281:440:531:310:440:532:512:222:242:373:041:471:350:590:09*46
144Remigiusz Molskidysk.2:573:334:378:5510:1611:4213:3614:4415:3920:2522:5627:0029:1132:4434:4335:4537:4839:17
ZSL Goraj2:570:361:044:181:211:261:541:080:554:462:314:042:113:331:591:022:031:29
 
 
 
Weteran K (7)2,5 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(56)3(55)4(52)5(34)6(35)7(36)8(40)9(41)10(53)11(43)12(57)13(45)14(48)15(47)16(46)17(100)Meta
 
142Justyna Gokiert-Skrentna22:321:332:273:014:335:416:497:409:1311:2813:4015:1717:1118:4319:3121:0221:3422:2122:32
Nadl. Złotów1:330:540:341:321:081:080:511:332:152:121:371:541:320:481:310:320:470:11
243Anetta Świć27:081:172:092:495:096:257:028:029:3011:4314:5616:5319:4122:2323:1525:4326:2427:0027:08
TL Białowieża1:170:520:402:201:160:371:001:282:133:131:572:482:420:522:280:410:360:08
344Anna Larsson30:141:362:333:256:457:588:5810:0512:0415:2717:4120:2023:0725:0326:0028:3829:1730:0330:14
Conbio1:360:570:523:201:131:001:071:593:232:142:392:471:560:572:380:390:460:11
441Iwona Maciąg-Wójtowicz30:531:302:293:135:507:249:1110:1812:2715:4718:2720:2223:4225:5827:2429:2630:0330:4430:53
Nadl. Choczewo1:300:590:442:371:341:471:072:093:202:401:553:202:161:262:020:370:410:09
539Sabina Ryba33:021:402:403:427:159:3710:2711:4214:1517:0620:2022:3025:2127:3928:4631:3332:1032:5233:02
BULiGL Kraków1:401:001:023:332:220:501:152:332:513:142:102:512:181:072:470:370:420:10
646Agnieszka Pułczyńska40:302:153:234:116:448:289:4210:5713:1616:4019:4723:0826:4229:0830:4038:4239:3440:2240:30
WKS Wawel2:151:080:482:331:441:141:152:193:243:073:213:342:261:328:020:520:480:08
 
45Krystyna Ruda-Ertelnkl-----3:06----------6:487:348:3614:1119:08-----24:13-----30:4431:4437:29-----40:2140:353:364:359:5510:3211:0921:0828:28
LZD Siemianice3:063:420:461:025:354:575:056:311:005:452:520:14*32*33*39*38*37*42*44
 
 
 
Biegły M (9)2,7 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(31)3(32)4(52)5(35)6(36)7(40)8(41)9(42)10(53)11(43)12(44)13(49)14(46)15(47)16(48)17(45)18(100)Meta
 
1158Krzysztof Urbaniak19:500:581:191:493:324:535:457:018:4910:1711:0912:3614:3316:0016:3417:0318:1818:5719:4319:50
Team 360 Warszawa0:580:210:301:431:210:521:161:481:280:521:271:571:270:340:291:150:390:460:07
2159Dariusz Bączek20:171:051:292:003:405:075:547:189:1410:4211:3512:5415:0116:3017:0417:3318:3819:1720:1020:17
ZUL Dariusz Bączek1:050:240:311:401:270:471:241:561:280:531:192:071:290:340:291:050:390:530:07
3145Jarosław Lickiewicz21:061:081:342:053:214:405:327:088:5610:3511:3113:0015:0016:3917:2818:0119:3420:1720:5821:06
BULiGL Białystok1:080:260:311:161:190:521:361:481:390:561:292:001:390:490:331:330:430:410:08
4164Marek Mikielski23:011:101:362:074:185:316:267:5011:1712:4313:3814:5516:5318:3219:2219:5721:2622:0422:5523:01
Nadl. Olsztynek1:100:260:312:111:130:551:243:271:260:551:171:581:390:500:351:290:380:510:06
5166Mariusz Rosik25:281:432:403:124:335:536:498:2610:1311:5012:5314:2216:3218:3819:4320:2023:0823:4925:1825:28
RDLP Zielona Góra1:430:570:321:211:200:561:371:471:371:031:292:102:061:050:372:480:411:290:10
6161Janusz Liszczyk27:211:191:462:243:575:346:418:2910:5813:0314:1416:1218:5721:0021:5023:2425:0625:5527:1327:21
BULiGL Brzeg1:190:270:381:331:371:071:482:292:051:111:582:452:030:501:341:420:491:180:08
7165Mariusz Kaliszewski31:372:202:543:405:227:078:2110:3813:0715:1116:5419:0321:5924:0725:1926:2129:2130:1231:2631:37
Nadl. Strzebielino2:200:340:461:421:451:142:172:292:041:432:092:562:081:121:023:000:511:140:11
8162Błażej Urbanowicz33:422:182:533:395:427:478:5611:1713:5916:0817:2619:4223:0925:3526:4027:2730:5031:4033:3133:42
BULiGL Gdynia2:180:350:462:032:051:092:212:422:091:182:163:272:261:050:473:230:501:510:11
 
163Wiktor Malinowskinkl1:171:442:203:585:366:288:0510:5312:3913:5715:3118:5120:4821:46-----23:0623:5424:5225:00
indywidualnie1:170:270:361:381:380:521:372:481:461:181:343:201:570:581:200:480:580:08
 
 
 
Biegły K (4)2,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(55)3(33)4(52)5(36)6(40)7(41)8(51)9(42)10(54)11(44)12(45)13(48)14(47)15(100)Meta
 
147Danuta Mikielska24:301:322:233:325:037:379:2811:5213:2414:4816:4418:0520:1421:1323:1724:2224:302:10
indywidualnie1:320:511:091:312:341:512:241:321:241:561:212:090:592:041:050:08*32
250Halina Biziuk32:351:312:165:148:5911:4814:0016:2419:0420:5823:2524:5028:3929:3231:0932:2732:35
Nadl. Korpele1:310:452:583:452:492:122:242:401:542:271:253:490:531:371:180:08
348Barbara Chwołka37:452:052:544:406:4110:1312:5516:1618:2320:2223:1225:2328:0829:4235:3337:3537:45
LZD Siemianice2:050:491:462:013:322:423:212:071:592:502:112:451:345:512:020:10
4190Krystyna Konieczna40:052:263:244:497:1811:3113:5317:3825:4627:4330:2832:1034:2635:3538:1939:5440:05
Nadl. Lipka2:260:581:252:294:132:223:458:081:572:451:422:161:092:441:350:11
 
 
 
Nestor_M (8)2,5 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(56)3(55)4(52)5(34)6(35)7(36)8(40)9(41)10(53)11(43)12(57)13(45)14(48)15(47)16(46)17(100)Meta
 
1175Marek Szczepański22:231:041:432:184:135:266:537:379:2911:2213:1814:5216:5818:4319:4321:0821:4222:1622:231:27
ZSL Ruciane-Nida1:040:390:351:551:131:270:441:521:531:561:342:061:451:001:250:340:340:07*31
2170Włodzimierz Protasiewicz24:151:193:043:355:577:117:548:5710:4212:5314:4916:3418:4620:3421:2022:5223:2924:0824:152:323:3217:56
Nadl. Czarna Białostocka1:191:450:312:221:140:431:031:452:111:561:452:121:480:461:320:370:390:07*31*32*54
3169Jerzy Sudoł24:352:022:513:396:197:318:539:4111:2913:2715:2417:0019:0221:0321:5123:1923:4924:2424:35
Nadl. Bytów2:020:490:482:401:121:220:481:481:581:571:362:022:010:481:280:300:350:11
4171Zbigniew Fałkowski25:011:212:052:444:055:576:488:2910:1212:2114:1415:4718:0619:4720:3723:2924:0524:5325:01
Nadl. Osie1:210:440:391:211:520:511:411:432:091:531:332:191:410:502:520:360:480:08
5173Feliks Kaczanowski35:421:252:104:025:457:178:459:5611:5214:3917:1519:2222:0524:0425:0727:4634:0835:3035:42
Nadl. Strzałowo1:250:451:521:431:321:281:111:562:472:362:072:431:591:032:396:221:220:12
6167Wiesław Chmielewski42:031:393:003:476:3711:2412:2514:0616:0319:5122:3325:5528:2931:0732:1534:4939:5441:4242:03
BULiGL Brzeg1:391:210:472:504:471:011:411:573:482:423:222:342:381:082:345:051:480:21
7174Zygmunt Jeliński44:511:553:124:106:3010:4611:5313:2116:5420:0828:5431:1134:4037:3340:2442:1743:1244:3844:51
ZSL Goraj1:551:170:582:204:161:071:283:333:148:462:173:292:532:511:530:551:260:13
8172Jerzy Cieślik59:422:293:155:066:528:239:4310:5013:1418:2131:4037:3640:5045:2755:4357:0058:1859:2959:42
Nadl. Podanin2:290:461:511:461:311:201:072:245:0713:195:563:144:3710:161:171:181:110:13
 
 
 
Rodzinna (11)1,9 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(41)4(51)5(42)6(54)7(44)8(49)9(46)10(47)11(48)12(45)13(100)Meta
 
1182Hanna Franczak27:032:544:286:249:0411:1714:0015:2718:2020:4221:5424:1825:1726:4627:03
BULiGL Brzeg2:541:341:562:402:132:431:272:532:221:122:240:591:290:17
22Alicja Ertel31:044:357:209:1211:5715:0117:5519:4822:3924:5725:5528:2629:3030:5531:04
LZD Siemianice4:352:451:522:453:042:541:532:512:180:582:311:041:250:09
3185Hubert Król44:582:4313:3815:1921:4424:3227:4830:0333:5637:0638:1340:3341:4444:3444:58
RDLP Katowice2:4310:551:416:252:483:162:153:533:101:072:201:112:500:24
4216Sylwia i Laura Pietraszko46:206:329:0312:1816:4119:3222:2924:3128:5030:2832:4938:5745:0146:0146:20
Nadl. Krynki6:322:313:154:232:512:572:024:191:382:216:086:041:000:19
5179Diana Zarzecka53:4410:1713:0615:1820:5123:5233:2035:4240:5243:3048:5351:0352:0553:2253:44
BULiGL Białystok10:172:492:125:333:019:282:225:102:385:232:101:021:170:22
 
pk184Urszula Franczak27:112:484:336:238:5611:2113:5715:3318:2320:4621:4824:2125:1326:4927:11
BULiGL Brzeg2:481:451:502:332:252:361:362:502:231:022:330:521:360:22
pk183Janina Franczak27:113:014:396:309:0411:2613:5715:3318:2820:5022:0424:2525:2826:5427:11
BULiGL Brzeg3:011:381:512:342:222:311:362:552:221:142:211:031:260:17
pk146Radosław Ertel31:104:367:249:1311:5214:5118:0419:5122:3525:0026:0128:2729:3230:5631:10
LZD Siemianice4:362:481:492:392:593:131:472:442:251:012:261:051:240:14
pk186Małgorzata Wójtowicz-Król44:582:4713:4215:2421:4724:3627:5630:0734:0037:1038:1940:3741:4944:3944:58
RDLP Katowice2:4710:551:426:232:493:202:113:533:101:092:181:122:500:19
pk181Monika Zarzecka53:4010:1313:0715:1920:5223:5233:1335:2140:4643:2348:4650:5651:5653:1553:4028:41
BULiGL Białystok10:132:542:125:333:009:212:085:252:375:232:101:001:190:25*57
pk180Maria Zarzecka53:4810:1613:0515:1720:5223:5033:1935:4240:5143:3148:5251:0352:0453:1553:48
BULiGL Białystok10:162:492:125:352:589:292:235:092:405:212:111:011:110:33
 
 
 
OPEN (6)2,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(39)8(38)9(37)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)15(45)16(48)17(47)18(100)Meta
 
1176Kamil Dzietczyk20:101:331:542:464:235:045:527:007:308:029:4811:3412:5414:2616:1917:3518:0819:1220:0420:10
Aktywne Choszczno1:330:210:521:370:410:481:080:300:321:461:461:201:321:531:160:331:040:520:06
2191Marcin Gemza28:072:082:293:175:005:596:477:558:599:3412:2114:4018:4020:2322:5524:4525:2727:0728:0028:07
Złotowski Korpus Ekspedycyjny2:080:210:481:430:590:481:081:040:352:472:194:001:432:321:500:421:400:530:07
3177Sylwia Dzietczyk34:522:042:293:267:598:289:0510:1613:1113:5316:4119:0220:4122:4025:0728:0129:1633:3934:4334:52
Aktywne Choszczno2:040:250:574:330:290:371:112:550:422:482:211:391:592:272:541:154:231:040:09
4194Piotr Witecki55:012:443:284:538:059:3611:0813:1014:0915:0219:5324:5635:5238:3842:4250:0551:1353:0154:5155:01
Złotowski Korpus Ekspedycyjny2:440:441:253:121:311:322:020:590:534:515:0310:562:464:047:231:081:481:500:10
 
192Łukasz Gmurczyknkl1:301:562:504:275:126:117:138:098:4412:4214:4417:0018:3920:4724:4225:23-----26:3026:39
Złotowski Korpus Ekspedycyjny1:300:260:541:370:450:591:020:560:353:582:022:161:392:083:550:411:070:09
193Wojciech Kuśmireknkl-----3:104:287:389:0910:3112:2313:1614:0217:3420:3823:4926:2729:3632:0633:1035:4637:1437:262:19
Złotowski Korpus Ekspedycyjny3:101:183:101:311:221:520:530:463:323:043:112:383:092:301:042:361:280:12*31
 
 
 
służby mundurowe (20)2,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(55)3(33)4(52)5(36)6(40)7(41)8(51)9(42)10(54)11(44)12(45)13(49)14(48)15(47)16(100)Meta
 
1111Arkadiusz Jakubczyk19:331:021:392:213:325:226:478:419:5110:5712:5414:0115:3016:1416:5118:2019:2519:331:29
15 Giżycka Brygada Zmech.1:020:370:421:111:501:251:541:101:061:571:071:290:440:371:291:050:08*32
2211Hubert Stejbach23:041:111:432:404:126:177:5410:3612:0813:3215:1716:2718:2119:0619:4921:5322:5423:04
OSP Krajenka1:110:320:571:322:051:372:421:321:241:451:101:540:450:432:041:010:10
3197Rafał Skiba24:021:292:313:335:037:138:5111:2813:0714:3716:2117:3419:2320:0320:4722:5623:5424:02
KP PSP Złotów1:291:021:021:302:101:382:371:391:301:441:131:490:400:442:090:580:08
4210Tomasz Madej24:381:302:152:584:176:388:0810:1812:1914:1816:2517:4219:2820:0621:1123:1924:2824:38
OSP Krajenka1:300:450:431:192:211:302:102:011:592:071:171:460:381:052:081:090:10
5208Jakub Goździkowski25:012:273:294:296:058:159:4812:3114:0615:3417:1918:3020:1320:5421:4024:0024:5125:01
OSP Krajenka2:271:021:001:362:101:332:431:351:281:451:111:430:410:462:200:510:10
6212Łukasz Paprocki26:341:312:534:035:117:559:3812:0513:4214:5717:1018:1820:3421:1522:1525:0926:2526:34
Straż Leśna RDLP Piła1:311:221:101:082:441:432:271:371:152:131:082:160:411:002:541:160:09
7202Jacek Kozdra27:171:312:193:104:307:259:3512:0814:0815:3017:5819:0721:3822:1823:5226:0427:0727:17
KPP Złotów1:310:480:511:202:552:102:332:001:222:281:092:310:401:342:121:030:10
8198Patryk Szpura28:401:353:064:257:119:3511:4514:0816:1118:1120:2021:3823:3024:1725:1327:2228:2928:4028:32
KP PSP Złotów1:351:311:192:462:242:102:232:032:002:091:181:520:470:562:091:070:11*100
9205Rafał Wałęsa32:421:452:453:415:057:4410:1212:4214:3017:2619:4621:0323:1024:0328:1629:3932:2232:42
KPP Złotów1:451:000:561:242:392:282:301:482:562:201:172:070:534:131:232:430:20
10204Krzysztof Tomaszewski33:002:273:304:516:3411:0213:3216:4018:2920:0522:3723:4825:5926:3728:0630:0932:4233:003:2532:44
KPP Złotów2:271:031:211:434:282:303:081:491:362:321:112:110:381:292:032:330:18*32*100
11213Marcin Płóciennik34:151:344:335:146:259:0610:5613:1915:1316:3819:3121:2024:1226:1729:5031:4833:5934:15
Straż Leśna RDLP Piła1:342:590:411:112:411:502:231:541:252:531:492:522:053:331:582:110:16
12201Damian Korzeniowski35:211:362:363:395:028:1410:1013:0715:1317:1820:3022:1726:0426:5031:0032:5734:5635:21
KPP Złotów1:361:001:031:233:121:562:572:062:053:121:473:470:464:101:571:590:25
13214Grzegorz Listopad36:042:093:274:306:0513:5016:4719:2321:1822:5525:2126:3529:3730:0831:0534:1035:5036:04
Straż Leśna RDLP Piła2:091:181:031:357:452:572:361:551:372:261:143:020:310:573:051:400:14
14215Damian Turuk36:202:353:404:446:069:1711:2714:1016:1718:2321:2623:1427:0727:4831:4833:5535:5736:20
Straż Leśna RDLP Piła2:351:051:041:223:112:102:432:072:063:031:483:530:414:002:072:020:23
15206Marek Wojtczak37:023:124:215:327:0914:5317:5720:5722:3524:0926:3927:5230:0230:4231:5834:3136:4437:0236:47
KPP Złotów3:121:091:111:377:443:043:001:381:342:301:132:100:401:162:332:130:18*100
16195Tomasz Manikowski42:071:543:255:176:549:4911:5814:3316:4318:2328:2830:1734:4235:2436:4939:2941:5042:073:1341:53
KP PSP Złotów1:541:311:521:372:552:092:352:101:4010:051:494:250:421:252:402:210:17*32*100
17199Sławomir Czarnowski49:422:323:545:297:5917:1720:5224:2227:1229:0432:5835:0939:4841:0145:2146:3049:2149:42
KPP Złotów2:321:221:352:309:183:353:302:501:523:542:114:391:134:201:092:510:21
18203Tomasz Kwasigroch51:474:295:537:279:5719:0922:4326:2029:1130:5834:5537:0641:4542:5846:5748:2051:1651:47
KPP Złotów4:291:241:342:309:123:343:372:511:473:572:114:391:133:591:232:560:31
 
207Paweł Baranowskinkl3:20-----5:368:0910:2011:5814:3416:1117:3919:2320:3622:1922:5923:4425:5826:5727:104:11
OSP Krajenka3:202:162:332:111:382:361:371:281:441:131:430:400:452:140:590:13*32
196Maciej Palacznkl1:592:473:344:427:299:1611:2913:1514:2426:1628:0530:3331:21-----33:0134:3034:432:43
KP PSP Złotów1:590:480:471:082:471:472:131:461:0911:521:492:280:481:401:290:13*32